درباره ما

کانیار درخشان امید

گروه معادن اسکندری(کانیار درخشان امید) در حال حاضر متمرکز بر روی دو معدن می باشد. 

معدن مرمریت امید با رنگ شکلاتی که بهره برداری از این معدن از سال 1399 آغاز شده و با برند پرشین چیتا به بازار عرضه ‌ شده است.

پرشین چیتا دارای رنگ و بافتی بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد. 

همچنین می توان با قاطعیت بیان کرد که یکی ازسالم ترین سنگ های مرمریت موجود در بازار بوده و مصرف چسب و تور برای چنین سنگی بی معنا است. 

همچنین در برش و کاربرد این سنگ، پرت و دورریز این سنگ صفر می باشد و در حال حاضر در ابعاد 3*2 فرآوری شده و به بازار عرضه می شود.

اگر بخواهیم سنگ های مشابه با این سنگ را نام ببریم می توان به سنگ برنز آرمانی ایتالیا اشاره کرد که از نظر ترکیب رنگ شباهت زیادی با سنگ موجود دارد. 

معدن دیگر، معدن مرمریت تفرش با رنگ طوسی-سبز است.

 که این سنگ دارای یک سورت سبز  با رنگ و طرحی بسیار زیبا می باشد و یک سورت هم به صورت طوسی فرآوری و به بازار عرضه خواهد شد.

نام این سنگ، سنگ مرمریت پرلاتینو می باشد که در شهرستان تفرش در استان مرکزی می باشد.

این سنگ زیبا به دلیل رنگ متعادل طرفداران زیادی دارد. 

گروه کانیار درخشان امید در تلاش فراوان هست است که استخراج از معدن مرمریت پرلاتینو را چند برابر بیشتر کند، تا مقدار کوپ بیشتری را در اختیار کارخانجات قرار دهد تا اسلب و تایل این سنگ فرآوری گردد و به بازار عرضه شود.

گروه معادن اسکندری(کانیار درخشان امید) در راستای گسترش سطح درک صحیح از زیبایی و کیفیت سنگ ایرانی و گسترش فرهنگ صادرات سنگ از ایران قدم برداشته است. 

و در تلاش است که کوپ های دومعدن خوب را به بازار داخلی و به سرتاسر جهان صادر کند و بتواند سنگ های مرمریت با کیفیت و زیبای این دو معدن را به کل دنیا نشان داده و تحولی خاص در صنعت ساختمان سازی ایجاد کند.